Meditative Gray Apatment

Реалізований проект квартири з елементами мінімалізму в світлій гаммі

Year: 2020
Area: 70 m2
Status: completed

Location: Kyiv

Завдання:


Побажання замовника - світлий інтер'єр з відчуттям легкості і простору, також йому подобалися сірі тони. Надихався інтер'єрами бельгійського архітектора Вінсента Ван Дуйсена.


Концепція:


Цей проект робився з настроєм на аскетизм і чесність, відмову від прийомів і декорування.
Можна звернути увагу на те, чого тут немає:
— немає підробок
— немає дорогих речей
— немає замовлених з інших країн речей
— немає епатажних відтінків
— немає речей - артоб'єктів
Меблі не складні, не намагаються виглядати якісно або дорожче.
Ця квартира залишається простою навмисно. Простота як фон для життя, не диктує свої умови. Прибрала зайве, перед тим як наповнювати це змістами. Таку концепцію диктує особистість, для якої створюється простір. Коли проектую уявляю людину і її ритуали. А тут замовник любить йогу, спорт, музику та працює в IT. Улюблений елемент в цьому інтер'єрі - чорна ніша для картин у спальні.


Планувальні рішення:


Квартира проектувалася для одного-двох людей максимум.
Прибрали двері, залишили тільки в санвузлах. Спальню від зони вітальні відокремлює сходова клітина. Акцентний елемент вийшов природно - сходи на другий рівень.
У центральній частині пілон і балка — залишили в рідному матеріалі, пошліфувати і покрили пропиткою, що заповнює дрібні пори, решту стелі зашили гіпсокартоном. В одному ритмі з балкою розмістили лінії світильників. Мобільний стіл - можна переставляти по простору. Заклали виводи єлектрики під ТВ в стіну, при потребі можна змонтувати розетки і підключити. Фартух кухні з шліфованого гладкого мікроцемента, зносостійкий як плитка, але дозволив не забивати простір зайвими деталями. Кухня з ДСП cleaf з фурнітурою blum.
Зберігання в квартирі розподілено по двох поверхах, за розсувною перегородкою гардеробна в коридорі, шафа для повсякденного одягу в спальні і шафа для пральної машини в санвузлі. На другому рівні шафа висунута вперед на 12 см — щоб вийшла більша глибина зберігання.
Величезне дякую замовнику за довіру! І окреме велике дякую компаніям і людям, що брали участь у проекті:


Фотограф: Anya Garienchick
Комплектація від компаній:
Стільці і стільниця: propro
Диван і ліжко: Interia 
Журнальний столик: Staritska maysternya
Світло: FILD
Покриття стін: Element Decor Lab
Постер: Olesia Bachynska